Contra

Powrót do listy

Środowisko naturalne naszym partnerem

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bardzo dużo mu zawdzięczamy, dlatego staramy się je wspierać i robić wszystko, co w naszej mocy, aby nie stać się jedną z tym firm, które nie zwracają uwagi na otoczenie i szkody, jakie mu wyrządzają.

Z pełną odpowiedzialnością możemy się nazywać Eko firmą. Wszystkie nasze działania są zgodne nie tylko z prawem, ale sprzyjają środowisku naturalnemu. Traktujemy je jak naszego partnera, ponieważ bez siebie nawzajem nie bylibyśmy w stanie istnieć. Wszystkie odpady poprodukcyjne przekazujemy do ponownego przerobu firmom zewnętrznych. Nie chcemy, aby coś, co nam się nie przyda, zmarnowało się i tym samym wpłynęło na niekorzyść środowiska naturalnego. Wszystkie tworzywa sztuczne, które mamy w swojej ofercie, czyli Plexi, Poliwęglan, PCV, polistyren, poliester i polipropylen trafiają do zmielenia i zostają ponownie przerobione.

Co się dzieje z naszymi odpadami poprodukcyjnymi?

Jak już wspomniano, oddajemy je firmom zewnętrznych, które zajmują się ich przetworzeniem. W dalszej kolejności będą wykorzystane do produkcji wyrobów technicznych metodą wtrysku. Jest to nic innego jak produkcja tworzyw sztucznych przy pomocy formowania wtryskowego. Materiał w postaci granulatu pobierany jest przez śrubę ślimakową, a następnie topiony i sprężany. Na końcu trafia do odpowiedniej formy, gdzie naje się mu odpowiedni kształt. W taki sposób powstają min. dekoracje z tworzyw sztucznych czy produkty dla branż technicznych.

Contra jest przyjazna środowisku, dlatego korzystając z naszych usług wspierasz wspólnie z nami ekologię. Staramy się wykorzystywać w 100% potencjał otaczającego nas świata, a przy tym nie zagrażać mu i nie wpływać na pozbawienie go cennych dóbr. Jeżeli Ty również chcesz być eko i tak jak my, wspierać nasze środowisko, pomożemy Ci. Dzięki długoletnim kontaktom z wieloma firmami, jesteśmy w stanie zadbać również o Twoje odpady. Jeżeli chcesz zutylizować swoje wyroby, służymy pomocą. Skontaktuj się z nami, a my podpowiemy Ci, jak to zrobić, gdzie można skorzystać z takiej usługi. Powołując się na naszą firmę, skorzystasz z usług najlepszych firm. Wspólnie możemy osiągnąć naprawdę wiele.