Contra

Precyzyjne maszyny w jednym miejscu

Nasze potężne zaplecze technologiczne zgromadzone w jednym budynku pozwala na produkcję w niespotykanej jakości. Dzięki posiadaniu wszystkich maszyn w jednym budynku, czas produkcji skrócony jest do niezbędnego minimum a kontrola jakości na każdym etapie jest po prostu łatwiejsza. Bardzo ważna jest dla nas również precyzja wykonywanych produktów, która w wielu przypadkach sięga nawet 0,2mm!

Najnowocześniejsze technologie

Zawsze stawiamy wielki nacisk na rozwój naszego parku maszynowego, Wybierając najnowocześniejsze rozwiązania sprawdzonych, europejskich producentów. Bliski kontakt z naszymi dostawcami, pozwala nam wspólnie opracowywać nowe możliwości w dziedzinie obróbki tworzyw sztucznych i doskonalić posiadane technologie.

Przygotowani na produkcje wielkoseryjne

Wszystkie maszyny, które posiadamy są przystosowane do produkcji ciągłej. Z uwagi na charakter rynku i potrzeby naszych klientów, produkcja dziesiątek tysięcy sztuk realizowana jest zawsze wielozmianowo, co skraca czas dostawy. Dzięki sprawdzonym maszynom każda produkowana seryjnie sztuka jest taka sama pod względem wymiarów czy kolorystyki.

Nasze maszyny

Eurolaser XL-3200

To najnowocześniejsz ploter laserowy w naszym parku maszynowym. Ogromne wymiary urządzenia pozwalają na cięcie materiałów o wielkości 2270 mm x 3200 mm. Wykorzystywany jest do cięcia i grawerowania plexi do grubości 30mm. Zaawansowana motoryka szwajcarskiej firmy Zund, pozwala na osiągnięcie precyzji do 0,2 mm. Maszyna oczywiście wyposażona jest w kamerę, rozpoznawającą markery druku.

Eurolaser XL-3200

Eurolaser XL-3000

To kolejny ploter do cięcia i grawerowania wiązką lasera, duży stół roboczy pozwala na obróbkę pełnych płyt plexi a nawet większych użytków do rozmiaru 2200 mm x 3000 mm. 400 Watowy system laserowy pozwala na cięcie plexi do 30mm grubości przy zachowaniu precyzji na poziomie 0,2 mm. Ploter również posiada kamerę do pozycjonowania markerów druku.

Eurolaser XL-3000

Schelling FK6 330

Jest to najnowocześniejsza pozioma piła panelowa do cięcia wszystkich płyt z tworzyw sztucznych, światowego lidera firmy Schelling. Maszyna umożliwia cięcie pakietów płyt z niesamowitą precyzją do 0,1mm na trzech metrach długości. Maksymalny wymiar obrabianego materiału to 330x330cm, wysokość ciętego pakietu to maksymalnie 100mm.

Schelling FK6 330

Bermaq AMI

Unikatowa konstrukcja naszej maszyny do polerowania diamentowego krawędzi plexi, pozwala na osiągnięcie najwyższej jakości. Materiał przy procesie polerowania pozostaje nieruchomy, co pozwala uniknąć spadku jakości przy produkcjach seryjnych. Długość robocza maszyny to 2000 mm, w zakresie -5º do +60º.  Maksymalna grubość polerowanego materiału to 100 mm. Posiadane wkładki diamentowe, pozwalają uzyskać krawędź błyszczącą lub matową.

Bermaq AMI

Kimla BPF2140

Największy i najszybszy ploter frezujący o polu roboczym 2100 mm x 4000 mm jaki posiadamy, pracujący z prędkością do 1 m / s.  Wrzeciono o mocy 9 kW z automatyczną wymianą narzędzi i magazyn obrotowy jeżdżący na bramie, pozwalają na szybką i wydajną pracę wieloma narzędziami. Dzięki odpowiednim frezom, jesteśmy w stanie ciąć i grawerować wiele różnych materiałów, nie tylko tworzyw sztucznych.

Kimla BPF2140

Kimla BFN2030

Ploter frezujący, wykorzystywany głównie do cięcia płyt o rozmiarze 2000 mm x 3000 mm. Wrzeciono o mocy 8,5 kW idealnie sprawdza się przy obróbce Dibondu, plexi, PCV czy polistyrenu.

Kimla BFN2030

AGFA Mira 2716

To najnowocześniejsza drukarka UV belgijskiej firmy AGFA, pozwalająca na druk na praktycznie dowolnym materiale sztywnym. Drukujemy do grubości 50 mm i powierzchni maksymalnej 2690 mm x 1600 mm, według modelu CMYKlclm i kolorem białym. Imponująca prędkość zadruku do 205 m2 / h i niewiarygodna jakość wydruków w rozdzielczości 1200 dpi to główne jej atuty. Jest to prawdziwy przemysłowy ploter UV, przystosowany do pracy na trzy zmiany.

AGFA Mira 2716

AGFA Jeti 1224 HDC

To kolejna drukarka firmy AGFA wykorzystywana do zadruku dowolnych podłoży płaskich w naszym parku maszynowym. Osiągane prędkości rzędu 95 m2 / h pozwalają na ekspresowy zadruk w rozdzielczości 1200 dpi na materiałach sztywnych do 50mm grubości. Jej głównym atutem jest nieprzeciętna jakość przy wykorzystaniu modelu CMYK wraz z kolorem białym.

AGFA Jeti 1224 HDC

Shannon HRP/D 300

Posiadamy wiele maszyn do gięcia tworzyw sztucznych, jednak ta konkretna zasługuje na szczególną uwagę. Jest to półautomatyczna giętarka do wszystkich termoplastycznych materiałów, pozwalająca na ekspresowe produkcje seryjne. Podwójne linie grzewcze pozwalają na obróbkę grubszych materiałów przy zachowaniu wymaganej jakości.

Shannon HRP/D 300

Klejenie

To bardzo ważny element całego procesu tech­nologicznego. Dzięki zastosowaniu trzech róż­nych metod łączenia, jesteśmy w stanie uzyskać pożądany efekt spoiny. Korzystamy z klei sol­wentowych, reakcyjnych i światłoutwardzalnych sprawdzonych europejskich producentów. Nie­zmiernie ważna jest dla nas estetyka i wytrzy­małość łączenia dwóch elementów dlatego każdorazowo dobieramy odpowiednią technologię.

Tłoczenie

W naszym parku maszynowym posiadamy trzy maszyny to termoformowania próżniowego. Powierzchnia robocza naszej największej maszyny wynosi 1960 x 1500 mm, a dla produkcji akrylo­wych półkul średnica 1 metra.

Sitodruk

Dzięki trzem maszynom do sitodruku, jesteśmy w stanie wykonać druki najtrudniejszych logo­typów na dowolnych oferowanych przez nas produktach. Największe pole zadruku w tej technologii to 2000 mm x 1000 mm, dzięki sprawdzonym dostawcą farb, drukujemy w dowolnych kolorach najpopularniejszych palet barw.