Contra

Powrót do listy

Nowoczesny eurolaser zasilił nasze magazyny

To właśnie nasi zachodni sąsiedzi cieszą się ogromnym szacunkiem i uznaniem wśród polskich firm, które z nimi współpracują na różnych obszarach. Nasza firma od samego początku stawiała na solidne europejskie marki, czego efekty można obecnie obserwować.

W ostatnim czasie nasze magazyny zostały zasilone przez nowoczesny laser od niemieckiej marki Eurolaser, z którą współpracujemy od lat. Cenimy sobie ich maszyny ze względu na możliwość długoletniego ich użytkowania oraz funkcje, których inne sprzęty nie posiadają. Nowy laser CO2 XL3200 zastąpił już użytkowany przez nas od dłuższego czasu model XL1200. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzeby rynku nieustannie się zmieniają, a naszym zadaniem jest się im podporządkować i dostosować do wymagań w naszej branży. Dwie maszyny: laser XL3000 i XL3200 pozwalają nam ciąć dowolne kształty i grawerować pełne płyty plexi o wymiarach wymiarze 2050x3050mm i do grubości 30mm. To, co wyróżnia nasz nowy zakup to przede wszystkim precyzja cięcia i dokładność do 0,2mm. Rzadko spotyka się tak dobre lasery, które dają możliwość tak bezproblemowej i doskonałej pracy.

Zakup lasera był spowodowany nie tylko okresową modernizacją maszyn w tym dziale, ale również jego wyjątkową funkcję, w jaką został wyposażony. Posiada on dodatkowo kamerę pozycjonującą markery druku. Taki system optycznego rozpoznawania markerów umożliwia precyzyjne wycinanie drukowanych materiałów wzdłuż zadanej linii cięcia z kompensacją ewentualnych błędów.

Contra może się pochwalić największym laserowym parkiem maszynowym do obróbki plexi w Polsce. Nasz sukces zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi partnerami technologicznymi na świecie. Stawiamy na europejską jakość, która tak często jest niedoceniana przez polskie firmy, a nam pozwoliła stworzyć stabilną i oferującą najlepsze usługi w branży produkcji i dystrybucji wyrobów z tworzyw sztucznych. Wykwalifikowana kadra zarządza doskonale wyposażonym parkiem maszynowym. Zakup nowego lasera CO2 XL3200 to kolejny krok naprzód ku jeszcze zwiększonej wydajności i osiąganiu lepszych efektów. Zapewniamy, że na tym nie poprzestaniemy. Wszystko, co nowego pojawia się na rynku, jest przez nas „brane pod lupę” i dobrze sprawdzane. Wiemy, czego potrzebujemy i co może pomóc nam oferować jeszcze lepsze usługi. Czekamy na kolejny ruch ze strony techniki.