Contra

Powrót do listy

Większe stany magazynów – szybsza i wydajniejsza produkcja

Aby jeszcze bardziej zadowolić naszych Klientów, a sobie ułatwić codzienną pracę, zwiększyliśmy stany magazynowe bezbarwnych ekstrudowanych płyt plexi.

W naszej ofercie dostępnych mamy kilka rodzajów materiałów: Akryl, Poliwęglan, PCV, Polistyren, Poliester, Polipropylen i oczywiście Plexi. O ten ostatni zadbaliśmy wyjątkowo i znacznie zwiększyliśmy jego ilość w naszych magazynach. Cenimy sobie czas i tym samym doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasami sytuacja zmusza naszych Klientów do natychmiastowego zakupu materiału. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, kiedy będzie on zmuszony zbyt długo czekać na swoje zamówienie i tym samym wstrzymać swoje prace.

Plexi, czyli inaczej szkło akrylowe jest przezroczystym tworzywem sztucznym, którego głównym składnikiem jest polimer. Charakteryzuje się dużą termoplastycznością, dzieki czemu jest łatwy w obróbce. Jest odporny na działania ultrafioletowe oraz wyróżnia się dużą przezroczystością w zakresie światła widzialnego. W naszej ofercie dostępne mamy płyty o grubości 1.5, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 15, 20 mm w dużych nakładach magazynowych. Plexi do tej pory cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów, a to ze względu na szeroki wachlarz zastosowań i możliwości wykorzystania.
Płyty ekstrudowane mają niższą temperaturę mięknięcia, dzięki czemu można z nich termoformować dużo bardziej skomplikowane kształty. Zachowują również dużą dokładność wymiarową, co w niektórych przypadkach jest kluczowym aspektem, aby projekt został pomyślnie przeprowadzony. Wykorzystuje się je do tworzenia tablic podświetlanych, oprawy oświetleniowej, wyrobów reklamowych itp. Plexi znalazło swoje zastosowanie również w architekturze. Wykonuje się z nich dekoracje, przeszklenia i oszklenia, drzwi, osłony czy oprawy świetlne. Zatem jest duże zapotrzebowanie na płyty w wielu branżach i dziedzinach.

Contra nie tylko zajmuje się obróbką płyt, ale również ich sprzedażą. Na życzenie Klienta docinamy Plexi, które następnie może być dowolnie, zgodnie z przeznaczeniem wykorzystane przez naszego Zleceniodawcę. Wierzymy, że w ten sposób nasza firma sprzyja Klientom, którzy znajdą u nas nie tylko szeroką gamę produktów, ale również będą mogli skorzystać z profesjonalnej obsługi oraz wykwalifikowanej kadry specjalistów.