Contra

Powrót do listy

Targi Viscom ponownie nas nie ominą

W tym roku spotykamy się w Dusseldorfie. W poprzednich latach tagi odbywały się na zmianę w tym mieście oraz we Frankfurcie. W dniach 4-6 listopada będzie można się z nami spotkać w niemieckim mieście i poznać bliżej naszą firmę i jej zespół wykwalifikowanych specjalistów. W ferworze pracy nie zapominamy o tych, którzy nas wspierają i dają nam dużą ilość motywacji i pozytywnej energii, czyli Wy, którzy od lat jesteście z nami.

Międzynarodowe Targi Komunikacji Wizualnej to okazja do bliższego zapoznania się nie tylko z nami i naszą ofertą, ale również wieloma innymi firmami, które są cenione na całym świecie. Dzięki takim wydarzeniom wiele przedsiębiorstw, jak i ich Klientów mogło rozwinąć skrzydła i wdrożyć w swoje projekty wiele, dotychczas nieznanych metod pracy.

Targi potrwają 3 dni, podczas których spodziewać się można 13000 zwiedzających. Odbędą się w Centrum Wystawienniczym w Dusseldorfie we wtorek i czwartek w godzinach 10.00-18.00, a w środę od 10.00 do 17.00. Contra zaprezentuje najciekawsze ostatnio zrealizowane projekty oraz pokaże nowe możliwość techniczne w obróbce tworzyw sztucznych.

Będzie można z nami porozmawiać, spotkać się i uzyskać odpowiedzi na wiele pytań. Jesteśmy otwarci na naszych Klientów i chcemy utrzymywać z nimi długofalowe relacje. Oprócz nas na targi przybędą inne firmy zajmujące się wydrukiem wielkoformatowym, tworzeniem oznakowań, projektowaniem obiektów, reklamą cyfrową oraz POS displayami i opakowaniami. Jest to zatem wydarzenie, które może opiewać w wiele ciekawych doświadczeń oraz nawiązaniu interesujących kontaktów.
Darmowe wejściówki już czekają!

Skontaktuj się z nami mailowo pod adresem monika@contra.com.pl i spędź wspólnie z nami te trzy niezapomniane dni. Zachęcamy do przybycia i zapoznania się z ofertą nie tylko naszej firmy, ale również wieloma innymi, które również mogą Cię zaskoczyć. Dla nas jest to niezwykle ważne wydarzenie i liczymy na wsparcie z Waszej strony.